Large_638_4
Large_638_1Large_638_2Large_638_3Large_638_4

Булава гетьманська. Середня #07100008

220грн.

Внутрішній код (артикул): 07100008

Оригінальна булава  темного кольору.

По технології та методиці виріб є копією булав Українських гетьманів. Вироблена з липи та прикрашена інкрустацією метала. Перша булава з’явилася ще в часи козацтва й була символом єдиної влади України.

Булава ручної роботи!

Розміри булави :

Довжина ~ 48 см.

Діаметр головки булави ~ 9 см.

(При замовленні товару — розміри можуть не суттєво відрізнятися)

Отменить выбор

Артикул: 07100008. Категория: . Tag: .

Детальний опис

Гуцульське різьблення – яскравий і самобутній феномен національної культури України, який розвинувся на території етнографічного регіону, що розташований у східних Карпатах і охоплює частину Прикарпаття, Буковини, Закарпаття.

Чарівна, казкова карпатська природа, давні вірування, високі естетичні смаки гуцулів сприяли розвою їх особливого світогляду і багатої фантазії, які знайшли втілення у пам’ятках народного мистецтва, зокрема художнього дерева.

Шановні покупці!

Перед вами один із символів козацькї влади - Булава. По технології та методиці виріб є копією булав Українських гетьманів. Булава виробдена із липи та прикрашена інкрустацією. Перша булава з’явилася ще в часи козацтва й була символом єдиної влади України.

Про якість та майстерність виготовлення виробу ви можете переконатись, переглянувши детальні фотографії.

    Придбайте дану булаву і Ви матимете змогу приблизитися до часів славетного козацтва. Така булава стане завидним сувеніром, пов’язаним з розвитком української нації.

Отзывы

Пока нет отзывов, хотели бы вы добавить свой отзыв?

Добавьте первый отзыв “Булава гетьманська. Середня #07100008”

*


× 9 = шестьдесят три