Large_1902_2
Large_1902_1Large_1902_2Large_1902_3Large_1902_4Large_1902_5

Булава з гетьманами. Велика #07100010

380грн.

Внутрішній код (артикул): 07100010

Оригінальна булава темного кольору.

По технології та методиці виріб є копією булав Українських гетьманів. Вироблена з липи та прикрашена інкрустацією метала та художнім розписом. Перша булава з’явилася ще в часи козацтва й була символом єдиної влади України.

Булава ручної роботи!

Розміри булави :

Довжина ~ 60 см.

Діаметр головки булави ~ 14 см.

(При замовленні товару — розміри можуть не суттєво відрізнятися)

Отменить выбор

Артикул: 07100010. Категория: . Tags: , .

Детальний опис

Гуцульське різьблення – яскравий і самобутній феномен національної культури України, який розвинувся на території етнографічного регіону, що розташований у східних Карпатах і охоплює частину Прикарпаття, Буковини, Закарпаття.

Чарівна, казкова карпатська природа, давні вірування, високі естетичні смаки гуцулів сприяли розвою їх особливого світогляду і багатої фантазії, які знайшли втілення у пам’ятках народного мистецтва, зокрема художнього дерева.

Шановні покупці! 

Перед вами один із символів козацькї влади - Булава. По технології та методиці виріб є копією булав Українських гетьманів. Булава виробдена із липи та прикрашена інкрустацією. Перша булава з’явилася ще в часи козацтва й була символом єдиної влади України.

Про якість та майстерність виготовлення виробу ви можете переконатись, переглянувши детальні фотографії.

    Придбайте дану булаву і Ви матимете змогу приблизитися до часів славетного козацтва. Така булава стане завидним сувеніром, пов’язаним з розвитком української нації.

Отзывы

Пока нет отзывов, хотели бы вы добавить свой отзыв?

Добавьте первый отзыв “Булава з гетьманами. Велика #07100010”

*


× семь = 21