Large_1681_1
Large_1681_1Large_1681_2Large_1681_3Large_1681_4Large_1681_5Large_1681_6

Вишиванка жіноча #01100091

От: 750грн.

Внутрішній код (артикул): 01100091 Оригінальна й елегантна жіноча вишиванка чорного кольору.  Вишита гладдю Вишивка на сорочці - ручної роботи, не машинна!!! Сорочка вишита майстринею Прикарпаття Матеріал вишиванки: шифон

Отменить выбор


Детальний опис

Якщо даної моделі немає на складі або Вам не підходить розмір, Ви можете її у нас замовити по цій же вартості!!! Термін виготовлення сорочки: від 1 тижня до 1 місяця, в залежності від складності вишивки!!!

     Як настане весна    Й зацвіте первоцвіт,    В вишиванки свої одягнемось.    Із далеких світів    Журавлям навздогін    Ми в обійми твої УКРАЇНО вернемось.                                                            Оксана Шевчук. Ще з дитинства ми чули знайому та улюблену мелодію, одначе не розуміли повністю її значення. Проте сьогодні, подорослішавши, відчуваємо значимість її змісту, який до глибини душі проймає духом українських традицій, рідної мови та української вишивки. Вишивка глибоко пустила своє коріння в життя, побут та культуру українського народу. Понад століття тому українські родини одягали під час Різдвяних свят нові вишиванки, які спеціально вишивали до цих днів. Вишиванка, одягнена на свята, вважається дуже стильною, крім цього, це патріотично і справжній шик. Шановні покупці! Вашій увазі представлена красива й елегантна жіноча сорочка, вишита гладдю шовковими нитками. Матеріал вишиванки - шифон (Це тонка шляхетна тканина. В одязі із цього матеріалу жінка почуває себе легко, прозоро й ніжно. Шифон дає безмежні можливості для драпірування й здатний приймати всілякі м`які форми. Шифон — сама жіночна тканина й, мабуть, за це його так полюбляють дизайнери)

Про якість та майстерність виготовлення вишиванки Ви можете переконатись, переглянувши детальні фотографії виробу.

    Придбайте дану сорочку і ви не пожалкуєте!!!

Характнристики

Тип вишивки

Вишивка по тканині

Матеріал

Домотканний льон, Шифон

5.00 из 5

1 отзывов для Вишиванка жіноча #01100091

  1. 5 из 5

    :

    отличный дизайн

Добавить отзыв

Добавить отзыв

*


7 × = семь